РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Цемент і ЦПС купити у Вінниці

Цемент ПЦ-1 / Б-Ш марка 500 - високоякісний портландцемент марки 500 зі зменшеним тепловиділенням. Виготовляється з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гранульованого доменного шлаку і гіпсу. Має підвищену міцність при стисненні.
Ціна: 54.06 грн.
Кількість:
Цемент М 500 має максимальну швидкість затвердіння і найвищу міцність серед існуючих марок цементу. Завдяки цьому він є ефективним, а тому затребуваним при проведенні аварійних і відновлювальних ремонтних робіт на об'єктах, на яких вимоги до цементних сумішей підвищені.
Ціна: 55.59 грн.
Кількість:
Під замовлення
Цемент марка 500 (25 кг) (Кам'янець-Подільський)
Цемент М500 - будівельна суміш, яка завдяки високій міцності, стійкості до дії вологи, перепадів температур і утворення тріщин призначена для зведення високоміцних конструкцій.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Цемент і ЦПС купити у Вінниці

Цемент – це подрібнений порошок клінкеру та гіпс, до яких у певній пропорції було введено модифіковані домішки та наповнювачі. Він має вигляд сипучої однорідної маси сірого кольору. У діючий стан він переходить після з’єднання з певним об’ємом води, у такому разі цемент набуває пастоподібного стану, що дозволяє з легкістю наносити його на будь-які поверхні. ЦПС (цементно-піщана суміш) – це матеріал, що має специфічний склад компонентів, підібраних в оптимальному співвідношенні, характеристики кожного з яких відповідають певним критеріям, як мінімум це поєднання цементу та фракційного піску.

Вартість цементу та ЦПС лишається відносно невисокою, а зі своїми функціями матеріал справляється на всі 100%, саме у цьому і є секрет його незмінної популярності. Щоб купити цемент у Вінниці, звертайтесь до складу будівельних матеріалів «КУБ». ми допоможемо обрати кращий варіант для Вашого проекту, та вирахуємо його прогнозовану вартість.

Основні властивості цементу

  1. Міцність. Дійсно якісний цемент та ЦПС мають бути міцними та не втрачати цю свою властивість якомога довше. Про міцність цементу свідчить маркування. Варто підкреслити, що саме добавки, які входять до складу матеріалу, впливають на міцність. Серед них: гіпс, шлак та інші.
  2. Морозостійкість. Одна з найважливіших властивостей в умовах нашого клімату. Важливо купити цемент, який буде спроможним витримати багаторазове замерзання щозими без втрати характеристик. Подібний ефект досягається завдяки спеціальним домішкам.
  3. Стійкість до корозії. Замовити цемент та ЦПС з такою яскраво вираженою властивістю важливо при виконанні проекту, пов’язаного зі зведенням будівель у під водою чи під землею.
  4. Сульфатостійкість. Важлива характеристика для будівництва споруд, розміщених у солоній воді.
  5. Водонепроникність. Продаж цементу та ЦПС з подібною характеристикою актуалізується, коли необхідно обробити шви та стики залізобетонних конструкцій, розміщених у воді. Відрізняється швидким затвердінням. Варто відзначити, що ціна цементу та ЦПС цього типу буде дещо вища за звичайний аналог.
  6. Дрібність помелу. Якість, що напряму впливає на міцність бетону, оскільки збільшує швидкість затвердіння. Чим тонше помел, тим вища міцність цементу після затвердіння.

Сфера використання цементу

Цемент та ЦПС у Вінниці будбазою «КУБ» реалізуються для використання з різною метою. Цей матеріал у нас можна придбати для виконання дрібних ремонтних робіт та масштабних будівельних проектів. Адже перш за все його використовують для кладки цегли та фундаменту. Власне, він є основою бетону та, відповідно, залізобетону, який використовується для зведення житлових будинків та інших споруд. Головне, замішуючи цементний розчин, керуватися інструкцією, яку склав виробник.

Варто розрізняти дві найпопулярніші марки цементу:

  • М400: найбільш розповсюджений, купити недорого цемент такого типу прагнуть для ремонту та типового будівництва. Як свідчать відгуки про цемент М400 його властивостей повністю вистачає для цих потреб.
  • М500: швидко застигає та надміцний, ці його властивості дуже актуальні під час будівництва фундаментів, мостів та інших конструкцій, які мають витримувати великі навантаження. Не раціонально використовувати його для побутових потреб, бо ціна його завелика.

Працюючи напряму з виробництвами, ми пропонуємо нашим клієнтам цемент брендів Coral, Бадмайстер, Мастерок та інші. Купуючи на базі будівельних матеріалів «КУБ» цемент від виробника, Ви маєте можливість зекономити, адже відсутність посередників робить значно знижує вартість цього матеріалу.

Поспішайте купити вигідно цемент та ЦПС на базі будматеріалів «КУБ»!

Не варто витрачати зайві час та гроші, аби придбати будматеріали у роздрібних магазинах, бо у такому разі ви наражаєте себе на необхідність тривалого чекання виконання повного об’єму замовлення. Гуртівня будівельних матеріалів «КУБ» пропонує купити кращий цемент та інструменти для роботи з ним на найліпших умовах. Наша пряма співпраця з виробниками суттєво пришвидшує час виконання замовлення та знижує його вартість. Більш того, у разі оптового замовлення ми зробимо суттєву знижку.

Доставка цементу та ЦПС може бути проведена безпосередньо зі складу до вказаної Вами адреси у Вінниці чи області, зокрема у таких містах: Калинівка, Тульчин, Липовець, Бар, Гнивань та інші.

Цемент і ЦПС купити у Вінниці - полезные статьи:

Где выгоднее купить стройматериалы?

Знайшли помилку?