РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Кладочна суміш Полімін М 75 (Polimin) (25 кг)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 25.00 кг.

Полімін М-75 - один з видів сухих будівельних сумішей на цементній основі, який використовують для кладки і штукатурних робіт, з високуою марочною міцністю. Вона універсальна за типом використання (її можна застосовувати як при штукатурних роботах, так і при кладках), а також володіє морозо- і вологостійкістю.

Технічна характеристика штукатурки Polimin М-75:

 • основа: цемент;
 • марочна міцність: М-75
 • міцність на стиск: 7,5 МПа;
 • час коригування розміщення на основі: до 20 хв;
 • придатність приготовленої суміші: 2 години;
 • пропорції: на 25 кг сухої суміші 4-4,5 л води;
 • оптимальна температура при роботі з розчином: від +5 до +30 оС;
 • температура експлуатації: від -30 до + 70 оС;
 • витрата сухої суміші: близько 17,5 кг/кв.м;
 • оптимальна товщина шару: 20 мм;
 • повне висихання: 24 години.

Підготовка поверхні і розчину перед здійсненням робіт кладок: поради професіоналів

Поверхня повинна бути міцна і чиста, не містити крихких елементів, пилу і маслянистих забруднюючих речовин.

Суху суміш слід всипати в ємність з водою, попередньо змішавши в сухому вигляді (якщо упаковка використовується частково) і разом з водою до утворення густої однорідної консистенції, що нагадує сметану. Суміш не повинна містити грудок; через 5 хвилин суміш слід перемішати повторно, після цього її можна наносити на поверхню. Розчин слід укладати зубчастим шпателем. Показником того, що цементний розчин дійсно якісний, є канавки від шпателя, що не втрачають своєї характерної форми.

При проведенні штукатурних робіт необхідно дотримуватися товщину штукатурного шару, щоб вона не перевищувала 20 мм. При необхідності її збільшення обов'язково потрібно використовувати спільно з цементним розчином армуючої металеву сітку. Щоб якість суміші після висихання розчину відповідало вашим очікуванням, після проведення штукатурних робіт або кладки протягом 3 діб необхідно забезпечити оптимальні умови з температури і вологості (оберігати від пересихання, впливу низьких температур і атмосферних опадів).

Купити кладочну і штукатурну суміш Полімін М-75 Вінниця недорого

На будівельній базі КУБ ціна на будівельні і зокрема кладочні суміші нижче, ніж в середньому по Вінниці, за рахунок того, що ми працюємо з постачальниками безпосередньо. При цьому, зробивши у нас велике замовлення (купити оптом кладочну суміш Полімін М 75), ви можете заощадити, т. я. ціна на Полімін М75 безпосередньо залежить від обсягу покупки: зі збільшенням розміру покупки вартість суміші кладки Полімін М 75 (кожної окремої упаковки) зменшується. Крім того, наш інтернет-магазин постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: стежте за пропонованими знижками, завдяки яким ви можете зробити покупку за ще більш вигідною вартістю.

Детально дізнатися про переваги та способи застосування конкретних типів будівельних сумішей, про технічні характеристики ви можете, прочитавши на нашому сайті відгуки про кладочні розчини в цілому і конкретно відгуки про суміші кладки Полімін М 75. Крім того, купити кладочні суміші ви можете не виходячи з дому, замовивши у нас доставку кладочної суміші у Вінниці недорого, і наші співробітники доставлять ваше замовлення до обумовленого часу в будь-яку точку Вінниці та Вінницької області.

Залишилися питання щодо якості товару, виробників аналогічних товарів, наявності товару на складі в даний момент або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази КУБ, ми допоможемо зробити правильний вибір серед існуючого асортименту будівельних сумішей.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: